درباره دهکده موسیقی

موسیقی تاثیر فوق العاده ای بر روح انسان دارد و اگر درست به کار رود می تواند زیبایی را در رویاهای روح جایگزین کند، از دیر باز موسیقی به عنوان هنری با روح بزرگ شناخته شده ، اما با توجه به گسترش روز افزون مشغله های ذهنی انسان و زندگی ماشینی ، از اهمیت یادگیری این هنر بزرگ کاسته شده است .

این روزها کمتر کسی است که وقت ، برای یادگیری موسیقی بگذارد غافل از اینکه موسیقی از هرج و مرج ، نظم می آفریند زیرا ساختار آن در این است ، که چون ریتم بر چیزهای ناهمگرا ، همسانی تحمیل میکند و همچون ملودی به چیزهای گسیخته، پیوستگی می دهد ، از این رو موسیقی میتواند ذهن انسان و مشغولیات او را نیز سامان دهد و به آرامشی روحی برساند .

با توجه به این مسائل، برای زنده کردن این هنر بزرگ در این سایت تلاش هایی انجام گرفته تا مخاطبان آن بتوانند در کنار آشنایی بیشتر با سازها،سبک ها و فواید نواختن موسیقی ، همچنین با خبر شدن از تازه های دنیای موسیقی ، با اساتید مجرب و آموزشگاههای برتر موسیقی و فروشگاههای موبوطه آشنا شوند که این امر از آن جهت صورت گرفته تا مخاطبان با دسترسی سریع و آسان بتوانند بعد از مقایسه، بهترین انتخاب را از بین گزینه های موجود برای یادگیری این هنر داشته باشند .

سایت دهکده ی موسیقی همچنین امکان ثبت نام اینترنتی کلاس ها ، برای صرفه جویی در وقت به منظور در نظر گرفتن راحتی کاربران محترم ، فراهم کرده است .

با امید به اینکه با ارائه ی این امکانات بتوانیم در زنده نگه داشتن این هنر والا نقشی داشته باشیم با نظرها و انتقادات خود ما را در راستای رسیدن به این هدف یاری کنید .

عضویت در دهکده موسیقی

   جهت عضویت در وب سایت "دهکده موسیقی" نیاز است از بین چهار نوع کاربری تعریف شده ،یکی را با توجه به نیازمندی خود انتخاب نمایید.سپس یک پست الکترونیکی به همراه کلمه عبور به عنوان نام کاربری و رمز عبور خود برای ورود به وب سایت ، همان طوریکه در تصویر زیر ملاحظه میکنید، تایپ نموده و در پایان بر روی دکمه عضویت در سایت کلیک نمایید.

لازم به ذکر است قسمت ایمیل حتما باید به فرمتی که در شکل فوق ملاحظه می فرمائید تکمیل گردد.

 

کاربر عادی :

     شما میتوانید در این نوع کاربری بعد ازعضویت ، اطلاعاتی مثل نام و نام خانوادگی، سن ، جنسیت خود را ویرایش کرده و عکسی برای پنل کاربری خود در نظر بگیرید تا برای ثبت نام در دوره های آموزشی برای وب سایت، شناخته شده باشید.

    همچنین میتوانید نظرات و دیدگاه های خود را درباره آموزشگاه ها ، فروشگاه ها و اساتید موسیقی بیان نموده و با امتیاز ( ستاره  ) دادن به آنها ، راهنمای خوبی برای سایر علاقه مندان باشید .

 

 

آموزشگاه موسیقی :

    در این پنل کاربری علاوه بر اطلاعات کاملی در مورد آموزشگاه از قبیل نشانی ، محل قرارگیری آموزشگاه روی نقشه ، اطلاعات تماس  ، نام مدیر ، تاریخ تاسیس ، شماره مجوز و تصاویر محیط آموزشی ، امکانات ویژه ای شامل ثبت دوره های آموزشی ،معرفی اساتید ،  برنامه کلاس ها و تاریخ شروع آن ها ، ظرفیت دوره ها و تخفیف و قیمت آنها و همچنین مدیریت امور مالی طراحی شده است که میتوانید از آنها بهره مند شوید.

فروشگاه موسیقی  :

    با انتخاب فروشگاه به عنوان نوع کاربری ، لازم است با ویرایش مشخصاتی همچون ، آدرس دقیق فروشگاه ، محل قرارگیری آن روی نقشه ، اطلاعات تماس  بطور کامل حتی در شبکه های اجتماعی ، نام مدیر ، تاریخ تاسیس ، شماره مجوز ، تصویر لوگوی فروشگاه و از همه مهم تر سازهای موجود ، اقدام به معرفی هر چه بهتر فروشگاه خود بنمائید.

لازم به ذکر است برای تغییر رمز عبور خود به بخش  " تنظیمات "  مراجعه فرمائید . همچنین با ورود به بخش " امور مالی "  می توانید تمامی تراکنش های انجام شده را ملاحظه نمائید.

 

اساتید موسیقی :

     در صفحه عضویت در سایت و با انتخاب گزینه " اساتید موسیقی " و ورود به صفحه ویرایش پروفایل لازم است شما اطلاعات اولیه ای ، شامل نام و نام خانوادگی ، جنسیت ، موبایل و سن خود را وارد نمائید و همچنین عکسی برای پروفایل خود در نظر بگیرید و سوابق تکمیلی دیگر را برای راهنمایی و ارتباط بهتر و بیشتر از طریق لینک دادن به شبکه های اجتماعی ، در اختیار هنرجویان قرار دهید . همچنین شهر و منطقه شهری که برای تدریس خود در نظر دارید را از فهرست موجود انتخاب بفرمائید.

     در بخش سوابق کاری اساتید بهتر است از افتخارات ، کنسرت ها ، مقالات آموزشی منتشر شده ، آموزشگاه ها و مراکز آموزشی دیگری که سابقه تدریس و عضویت در آن ها را داشته اید مختصری شرح دهید .

     قسمت "درباره استاد " برای بیان تحصیلات آکادمیک و مدارکی که اخذ فرمودید ، متدهای آموزشی و سبک های موسیقی خود در نظر گرفته شده است.

     اساتید گرامی ، لازم است سازهای تدریسی خود را از بین سازهای موجود انتخاب نمائید. همچنین میتوانید نظرات و دیدگاه های خود را درباره آموزشگاه ها ، فروشگاه ها و اساتید موسیقی بیان نموده و با امتیاز ( ستاره   ) دادن به آن ها ، راهنمای خوبی برای سایر علاقه مندان باشید .

درباره دهکده موسیقی

بانک اطلاعات آموزشگاه ها و فروشگاه های موسیقی و اساتید و نوازندگان ایران

logo-samandehi
خبرنامه

برای با خبر شدن از اطلاعیه ها و آفرهای دهکده موسیقی ، ایمیل خود را در این قسمت وارد نمائید.

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دهکده موسیقی می باشد. طراحی و توسعه توسط شرکت پارسیسا

منوی دهکده موسیقی
×